Ege Autoland

Ücretsiz Check-Up

Aracınızın durumu, gerekli onarım ve bakım işlemlerinin süre ve maliyetleri gibi birçok konuda ücretsiz bilgi almak için sunduğumuz ücretsiz Check-up hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde aracınızın tam anlamıyla neye ihtiyacı olduğunu öğrenebilir, size en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Servisimiz, arıza tespiti için gerekli olan tüm bilgisayar donanımlarına sahiptir. Müşterilerimizin şikayetleri en kısa zamanda çözüme ulaştırılarak, araçlarının sorunları hızlı bir şekilde giderilir. Bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Kullanılan yedek parçalarda kaliteden ödün vermiyoruz. Orijinal yedek parçaların yanı sıra, kalitesinden emin olduğumuz eş değer marka yedek parçaları da kullanıyoruz ve bu parçalara garanti veriyoruz. Bu sayede müşterilerimize güvenilir ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.

Tüm onarımlarımızda, parça ve işçilik ayrımı yapmadan 1 yıl garanti sunmaktayız. Bu garanti, müşterilerimize yapılan işin kalitesine ve uzun vadede güvenilirliğine olan inancımızı göstermektedir.

Ege Autoland

Sizinle İletişime Geçelim