Ege Autoland

Mekanik Onarım

Uzmanı olduğumuz  BMW, Mercedes, Audi, Porsche, Land Rover, Mini Cooper aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personelimize teslim edebilirsiniz. Arıza tespiti için gerekli olan tüm bilgisayar donanımlarına sahip olan servisimizde müşterilerimizin şikayetleri en kısa zamanda çözüme ulaştırılır.

Servisimizin mekanik bölümüne ait tüm ekipmanlar, ve konusunda deneyime sahip ustalarımız bulunmaktadır. Teknik ekibimiz gerekli tüm eğitimlerden geçmiştir. Arıza tespiti için gerekli olan tüm bilgisayar donanımlarına sahip olan servisimizde müşterilerimizin şikayetleri en kısa zamanda çözüme ulaştırılır

Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personelimize teslim edebilirsiniz.

Markalarda kullanılan orijinal yedek parçaların yanı sıra, kalitesinden emin olduğumuz, eş değer marka, yedek parçalara da, garanti vererek, sizlere hizmetimizi sunuyoruz.

izmir-bmw-servisi (7)