Ege Autoland

Hasar Onarım-Sigorta

Servisimizin mekanik bölümüne ait tüm ekipmanlar, ve konusunda deneyime sahip ustalarımız mevcuttur . Ustalarımız gerekli tüm eğitimlerden geçmiştir.

Arıza tespiti için gerekli olan tüm bilgisayar donanımlarına sahip olan servisimizde müşterilerimizin şikayetleri en kısa zamanda çözüme ulaştırılır. Anlaşmamız bulunmayan sigorta şirketlerinin hasar ödemelerini müşterinin hesabına aktarıldıktan sonra talep ediyoruz.

Randevulu veya randevusuz aracınız anında kabul edilerek gerekli işlemlere başlanır. Size özel servis danışmanınız aracınızın ihtiyaçları, bakım / onarım zamanı ve maliyet bilgilerini size aktarır. Aracınızın, uzman teknik ekibimiz tarafından gerekli testleri yapılarak o andaki onarımı ve aracın bir sonraki bakıma kadarki kullanım bilgileri aktarılır.

Aracınızda çıkacak ek onarımlar ve arızaların giderilmesi için derhal size ulaşılarak onay alınır. Aracınız size verilen saat ve bedele sadık kalınarak teslim edilirken yapılan tüm işlemler servis danışmanınız tarafından detayı ile aktarılır.

izmir-bmw-servisi (6)